Poštovani!
    Radi se o mojoj mami. Ona ima 65 godina, njen je problem u predjelu želuca i malo poviše pupka. Kaže da je uvjek kupi, tj.kad hoda ne može uspravno da ide nego se mora sagnuti, zato kad se malo sagne onda joj je malo lakše, nema bolova, može sve da jede, ne povraća, nema mučnine, samo taj problem sa kupljenjem. Čak joj odjeća smeta ako je malo podignutija (gaćice ili hulahopke), noću spava sve je ok. Išla je 2004godine na preglede, snimala je želudac sa kamerom, jetra, pluća, krv i sve je bilo u redu, ali ona ima isti problem.  Molim Vas da mi kažete šta Vi mislite, šta bi to moglo da bude?
    Noću ima probleme sa grčevima u nogama. Da li mi možete reći da li postoji neka krema da joj to ublaži?
    Hvala unaprijed!