Prilikom rucka sam slucajno progutao metalni novcic koji je bio u proji.Kazite mi koliko je to opasno i sta da radim?Da li ima potrebe za brigom ili i kome da se javim u slucaju komplikacija?

    Odgovoreno: 15. 01. 2008.
    • Postovani, Verovatno ste do sada izbacili strano telo, metalni novcici obicno spontano prolaze tanko crevo i izbacuju se bez problema. Ukoliko dobijete bolove, onda se najpre obratite gastroenterologu. Sasvim sam siguran da dok ovaj odgovor citate koji izvinjavam se kasni zbog tehnickih problema da ste novcic vec izbacili. pozdrav