Imam 28 godina,kad sam zavrsio srednju skolu naglo sam se ugojio.Najveca  tezina koju sam imao je bila 115kg koju i sada imam.Pokusao sam sa raznim  dijetamai jedna od njih mi je uspela,to je proteinska dijeta i sa njom sam  naglo oslabio sa vidljivim efektom.Odrzavao sam kilazu nekoliko meseci da  bih posle povratio opet staru kilazu.Pokusao sam opet sa istom dijetom i  oslabio sam 5 kg ali mi stomak u predelu zeludca nije oslabio  uopste.Pokusao sam koriscenje raznih preparata medju kojih su  HERBALIFE,BOzen kozmetik i mnogo drugih,koji su gore dole smanjivali  tezinu ali ovaj predeo stomaka odmah ispod grudiju skoro da se uopste ne  smanjuje.pa me interesuje dali se mozda radi o prosirenom zeludcu ili  mozda o necem drugom i dali uoste ako se smanji unosenje hrane dali ce se  zeludac opet namaliti.Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 01. 2008.
    • Postovani, Tegeobe koje navodite su vezane za najverovatnije gomilanje masnog tkiva u predelu zeluca, ali u ispod trbu[nog zida. Zeludac se nece namaliti,neophodno je da se obratite endokrinologu kojui ce Vam dati strucne savete kakvu dijetu da drzite. Pozdrav