Ne znam više kome da se obratim. Već dug period (više godina) imam nadutost stomaka uz podrigivanje vazduha. Ponekad mi se dešava gušenje koje osećam u grlu i niže, sa lupanjem srca (ali najčešće kad se iznerviram i sl.). Sva ispitivanja su pokazala da je sve u redu : bez helio bactera, ultrazvuk abdomena odličan, krvna slika, stolica, urin -u redu. Gastoenterolog konstatuje Column irritabile. Kardiolog - sve je u redu, stres dovodi do gušenja itd. A moje stanje traje po više meseci, kontinuirano. Stomak neće da splasne. Isti problem je imao i moj otac. Nisam zadovoljna dijagnozom.

    Odgovoreno: 27. 02. 2009.
    • Poštovana,
       uzimite kapsule Espumisana 3x2 da olakšate tegobe. Smatram da treba da uradite gastroskopiju nakon čega će se terapija dopuniti. Davanje konsultativnog mišljenja, kao što ga ja Vama sada dajem bez kliničkog pregleda može da bude insuficijentno. Pozdrav