Već duže vreme imam problem koji je počeo sa bolovima u želucu. Čak i povraćanje nepreradjene hrane. Ovde gde živim su mi rekli kamen u žuči, kamenje u bubrezima, pa čak i čir želuca. Bolovi su nestali uzimajući neku kinesku terapiju lekova na bazi bilja i neke čajeve. Često puta osećam nadutost celog stomaka što mi pravi probleme i ponovni strah od bolova. Sasvim slučajno sam dobila jednu tabletu Parkemed 500 mg koju sam popila jer sam se užasno naduto osećala. Uz neki tihi mali bol u stomaku tu noć sam spavala kao mala beba, čak sam osetila rad celog stomaka i prijalo mi je.
    Ne znam ništa o tom leku pa Vas molim da mi kažete nešto više o njemu. Šta on leči i šta bi mi preporučili? Koji je problem kod mene?
    Hvala Vam unapred!