Osecam bol u gornjem delu stomaka,vise sa leve strane...nadimanje u stomaku,krcenje creva,nesmetano jedem i kiselo i ljuto,ne smeta mi. Ali je prisutan bol u gornjem levom delu stomaka.Kako da odstranim bolove?

    Odgovoreno: 17. 02. 2009.

Komentari na pitanje: #22154

    • Osecam bol u gornjem levom delu stomaka, konstantno, svaki put kada pritisnem, ta tacka u tom predelu me boli. Cesto mi se stomak naduje, i osecam jake grceve. To traje dan ili dva, zatim prestane, a nadutost izgleda kao stomak kod trudnice u petom mesecu.