Poštovani!
    Moj otac je imao 22.01.2009. god. infarkt(zapravo tada je došao u bolnicu, a bolove je dobio dva dana ranije). Doktorka koja ga je vodila je rekla da je to bio non Q infarkt dijafragnalnog zida koji se proširio i bočno, ali je bolji za preživljavanje.U toku lečenja pojavila se pojačana sveža krv u stolici (povremeno je on imao iranije krv ustolici ali je mislio da su to hemoroidi), pa je izvršen pregled od strane hirurga koji je konstatovao tumorsku formaciju digitoretalnim pregledom, a zatim je urađena rektoskopija sa biopsijom .Dg: Neo recti.; Rezultat biopsije je na sreću da je to ipak samo polip i sa njim je upoznat i hirurg koji je ipak zakazao prijem za 20.02., a planira operaciju za 23.02.2009.g. Mene zanima da li srce može da izdrži tu intervenciju ili je bolje malo sačekati? Tumor je inače malo veći (piše imsija parata do 22 cm i pravi nadimanje i otežava stolicu) Hvala!

    Odgovoreno: 22. 02. 2009.

Komentari na pitanje: #21827

    • Poštovani, prije dva dana na jeziku pa zatim i u cijeloj usnoj duplji sam počela da osjecam gorak ukus kao kada ne progutate tabletu odmah pa vam onaj ukus hemikalije ostane u ustima i svaki put kada bih progutala bio bi mi gorak ukus. Taj ukus mi se prvo javi na vrhu pa se zatim proširi. Prije desetak dana su mi ustanovili da imam Hijatus Herniju i Helio bakteriju. Terapija koju pijem je Controlic 40mg, Clarithromycin 500mg i Motilium 10mg. Možete li mi reći o čemu se radi? Pozdrav