Poštovani doktore,
    molim Vas da mi protumačite sledeću dijagnozu: Jetra urednog položaja oblika i veličine, ehogenija bez dilatacije žučnih vodova. Pankreas homogen ehogeniji. Žučna kesa bez kalkulusa, urednog zida. Slezina homogena uredne veličine. Bubrezi urednog položaja, oblika i veličine i km indeksa bez zastoja. Dg lesio hepatititis k76
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.

Komentari na pitanje: #21642

    • Doktore molim vas da mi odgovotite. Nalazim se u becu a rezultate sam radila u srbiji. Pa su mi rekli preko telefona da se javim lekaru jel imam neko zgrusavanje krvi u slezini. Trenutno nisam u mogucnosti da otputujem pa vas molim da mi kazete koliko je to opasno i dali se leci. Unapred hvala