Moj muž ima kilu na želucu, često podrigivanje. Koje lekove uzimati i da li se može operisati?

    Odgovoreno: 14. 02. 2009.
    • Postovana, pre potencijalne operacije asuprug treba da jede cesce, a kolicinski manje, da spava na podignutom uzglavlju da ne koristi gazirane napitke i alkohol, pikantnu hranu, bez cokolade i peprminta, da smanjii tezinu ako je gojazan i 3h pre spavanja da ne jede. Sto se lekova tice predlazem da uzima kapule Omeprola 2x1, pola sata pre jela. Pozdrav