Poštovani doktore,
    imam velike probleme sa gasovima, strašno je uopšte mi nije jasno kako se uopšte stvaraju ti gasovi jer evo imam problema već godinama. Radio sam pre oko godinu dana kolonoskopije i druge preglede i jedno 6 meseci se smirilo al sada je opet počelo.
    Molim za savet neke stroge dijete koje bi trebalo da se pridržavam jer imam osećaj da bi mi to pomoglo a naravno i neke lekove ili slično nešto.
    Unapred zahvalan