Poštovani,
    putem krvi mi je utvrdjeno da imam helikobakteriju s tim što su ostali nalazi krvi i mokraće bili u redu i stvarno imam problema sa želudcem i nepodnošljivom kiselinom i od toga se lečim, medjutim javljaju mi se bolovi tipa pečenja ispod desne dojke i ispod pazuha više prema dojci, bolovi su kratko trajni i boli me recimo par minuta pa prodje pa opet posle nekog vremena. Nekad kad mi krene iz želudca ta kiselina tako me zapeče u predelu rebra ispod dojke, to kad boli, boli i na dodir.tj kad pipa to rebro ili mišić već šta je neznam ni ja boli.
    Molim Vas da mi kažete da li to ima veze sa dotičnom bakterijom ili je nešto drugo.
    Unapred zahvalan.