Lijep pozdrav!
    Imam curu i želio bi probati s njom analni sex. Zanima me koje su opasnosti od neke povrede crijeva ili šta već može doć kod spolnog čina? Također me zanima šta je to klistracija kako se često provodi?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovani, sto se povreda tice mozete povrediti sam analni kanal, potencijalno povrediti analni sfinkter, ostetit sluzokozu rektuma, mozete i svopj polni organ da povredite. Ne znam sta je klistracija. Mozda mislite na klistiranje sto podrazumeva ubacivanje mlake vode sa sapunicom preko nastavka u cmar da bi se ispraznio zxavrsni deo debelog creva. Pozdrav