Koja je terapija za Helicobacter pylori i koliko dugo traje?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #20262

    • Helikobaktera imam nekoliko godina, u vise navrata pila sam trostruku terapiju ali nista, helikobakter je jos uvek prisutan. Bila sam na gastroskopii za cudo cir koji sam imala sad ga nemam ali helikobakter je jos uvek prisutan, boim se da ne dobijem karcinom zeludca, koje vrste terapije da uzimam, pila sam omeprazo flazil i amoksicilin i u drugi navrat omeprazol, amoksicilin i klaritromicin i opet bez rezultata. Puno pozdrava iz Makedonije iz prelepog ohrida