Poštovani,
    dijagnostikovani su mi hronicni gastritis i mala zeludacna kila ali jaki i skoro svakodnevni bolovi i gasovi koje imam i pored lekova koje pijem, po misljenu svih lekara sa kojima sam se savetovala, nisu u skladu sa dijagnozom!
    Da li postoji mogucnost da sam alergicna na neku hranu ili da imam netoleranciju (ili nesto trece)? Kako da znam sta je i kome da se obratim? Da li su pouzdani testovi koji se rade putem krvi?
    Unapred hvala!