Da li želudac može da spadne? Koji su simptomi? Kako se dijagnostikuje i leči?
    HVALA

    Odgovoreno: 27. 01. 2009.
    • Postovana, verovatno mislite na spusterni zeludac, koji se najcesce vidja kod mrsavih i gracilnih osoba, gde su veze zeluca sa susednim organima oslabljene. Pokusajte da se ugoijite ako ste mrsavi. Zeludac je spusten i kod osoba koje imaju komplikaciju cira na dvanaestopalacnom crevu. Pozdrav

Komentari na pitanje: #20157

    • I ja imam iste simptome povracam i lupanje zeluca osecam. Pomoc!