Imam problem sa zadahom iz usta, ujutru braon pljuvačka, povremeno bolovi u grlu, suva usta kao i u predelu levog krajnika bolove po pritisku na krajnik prstima. U toku noći sam imao trenutaka kad nisam mogao da dodjem do vazduha ali mislim da je to bilo samo u toku prolećnog perioda kad imam polensku kijavicu, jer se ne sećam tačno datuma zaista. Nisam pio lekove u zadnjih nekoliko godina.
    Interesuje me zašto i odakle imam takav zadah kad se aktivno bavim sportom, planinarenjem konkretno. I šta znači braon pljuvačka?