Poštovani,
    iako sam mlada, već dugo vremena imam problema sa halitozom! Koliko god puta oprala zube kasnije osetim miris pokvarenih jaja. Već je prešlo u halitofobiju, kako sam našla da se to zove. To mi jako smeta, svakodnevno idem sa žvakaćim gumama, al sama pomisao da ću go kraja života biti vezana za žvaku me opterećuje. U prvom redu, i nepristojno je. Redovno idem kod zubara i tu je sve skroz ok. Inače imala sam problema sa gastritisom, test na helico bacter je bio negativan. Kad sam pitala svog doktora za dah, rekao mi je da će se uz prepisanu terapiju (dijagnoza Gerb, ja mislim) i on eminisati ali nije.
    Volela bih da mi ukažete šta to može biti kao i na moguće načine kako da se rešim ovog groznog problema, koji me mnogo ograničava.
    Veliki pozdrav