Poštovani,
    ja bih Vas zamolila da mi objasnite u vezi sa mojim tegobama, o kojoj bolesti se radi. Pre godinu i po imala sam probleme sa bolovima u stomaku, više na levoj strani ispod leve dojke, oštar bol koji se javljao povremeno. Kasnije stanje se pogoršalo tako da odmah posle jela imala bi tegobe u želucu kao da nešto pukne u meni i tera me u toalet, gde u toku pražnjenja imam osjećaj da mi nešto gori u crevima. Znači stolica je jako retka i poslije pražnjenja stanje se smiri. Odem doktoru, pregledaju me čak i gastroskopijom i utvrde da se radi o h.pylori, antralni gastritis dobijem terapiju coktel protiv h.pylori od koje dobijem jake bolove u želucu. Od tada imam još češće bolove na levoj strani uvek na istom mestu koji se šire ispod leve dojke prema dole u obliku slova T. Bolovi i probodi prelaze i na ledja u području leve strane. Dalje analize su pokazale da imam e.coli u mokraći i asto test pozitivan čak i spondilozu a inače imam 30 godina. Problemi sa stolicom nastavljaju nekad tvrda i nedovoljno pražnjenje a nekad tanka stolica odmah posle jela, nadimanje stomaka grčevi i gasovi koje teško ispuštam. Sada u poslednje vreme se desi kad imam bolove, bolovi se javljaju i na desnoj srani ali redje za razliku od leve strane. Problemi su mi se dosta učestali jedino ako jedem manje osećam se bolje.
    Ja se izvinjavam na ovako opširnom tekstu ali sam se ptrudila da Vam sve tegobe objasnim. Molim Vas za savet.
    Unapred zahvalna .