Moja dijagnoza je još od 2000god mala hietalna hernija znači druga bolest bar do sada sa svim endoskopskim naodom nije ustanovljena sem kaskada želuca pa zbog toga pitam jel mogu koristiti svaki drugi dan controloc više od godinu dana jer ako ga ne koristim odmah imam kiseline? Inače mogu reći da sam lanzula prije pio možda i tri godine samo sa prekidom.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #19964

    • Jer imam hietalnu herniju vise od deset godina pio sam lanzul puno god pa nekih slicnih pa controlog 3-4god pa sada 3 god esomeprazol jer mi svi ovi lekovi ne mogu poremetiti krvnu sliku ili nesta drugo sa podtovanjem hvala unapred na odgovoru