Kod mog sina od 8 godina primetili smo krv na toalet papiru, nakon obavljanja velike nužde. Stolica je bila sasvim normalna i nismo primetili krv na njoj. Napominjem da je pre nedelju dana imao stomačni virus sa povraćanjem i dijarejom. Obratili smo se odmah lekaru koji nam je savetovao da pratimo dalje situaciju i da se javimo ako se ponovo desti isto.
    Da li smatrate da treba da se obratimo nekom specijalisti? Šta bi moglo da bude uzrok pojave krvi (sveže, svetlocrvene)?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #19743

    • Zdravo imam i ja isti problem sa cerkicom od 8god. Nema tegoba u stomaku ali je imala 2 puta krvi na toalet papiru i stolica je bas tvrda neznam sta da radim pa vas molim za savet i jos nesto nema nijedan virus? Unapred hvala