Poštovani doktore,
    moje pitanje se odnosi na probleme sa probavnim sistemom. Prije pet dana sam osjetio bolove u stomaku i dobio proljev, nakon čega je uslijedila povećana temperatura od 38 stepeni i glavobolja. Temperatura i glavobolja je trajala 2 dana i prošla, ali nakon toga proljevi su postali učestaliji i postali su krvavi. Posjetio sam svoju doktoricu i ona mi je preporučila lijekove "linox", medjutim ta terapija još uvjek nije pomogla. Nije mi čak ni odredila dijagnozu, tako da ni ne znam o kojoj se bolesti radi.
    Da li Vi imate neki savjet za liječenje ili Vaše mišljenje o kojoj se bolesti radi?
    Unaprijed hvala