Poštovani, već sam vam se obraćala za pomoć. Imam problema sa nadimanjem stomaka i gasovima. Predložili ste mi kapsule Espumisan, poslušala sam vas i popila celu kutiju, ali nije bilo efekta. Možda su se tegobe malo ublažile dok sam pila lek. Sada je isto. Rekli ste mi da se javim posle toga, pa vam pišem sa željom da što pre rešim taj problem! Inače, imam 26 godina. Hvala puno unapred!

    Odgovoreno: 11. 12. 2007.
    •  Postovana. Predlazem Vam kombinaciju Espumisana sa tab. Pankreatina 3x1, za vreme jela. Najbolje je da me potrazite na Klin. Za gastroenteologiju i hepatologiju da Vas pregledam ako ster iz Nisa ili okoline i da se onda dogovorimo za terapiju. Klinicki pregled je nekada najvazniji, tako da nasi saveti nekada bez pregleda nisu adekvatni. Pozdrav