Postovani doktore  Vec duze vremena, oko 30 dana, osecam bok u predelu ispod leve dojke. Bol je konstantan, i povecava se na pritisak. Imam povecani holesterol i trigliceride , nedovoljno se krecem. Bol osecam i pri dubokom disanju. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 04. 12. 2007.
    •  Postovana, Ukoliko je u pitanju bol ispod desnog rebarnog luka treba da se obratite gastroenterologu koji ceuz detaljan razgovor, izvrsiti klinicki pregled jetre, potencijalno dopuniti laboratorijske analize i predloziti Vam ultrazvucni pregled jetre. Pozdrav