Pišem iz Skoplja, a moje pitanje je vezano za mog oca koji je prije godina dana bio zaražen bakterijom H. pylori tako da je imao krvarenje, ali sada se oseća jako dobro i konzumira lanzul tablete svaki dan po jedan. Savetovetovao sam ga da ide kod matičnog lekara i da lekar piše drugi lek, jer koliko mi je poznato da lanzul ne treba da se konzumira duže vreme. Ali moj otac je kategoričan u tome da i dalje treba da nastavi sa lekom lanzul!
    Ja Vas molim da mi kažete koji lek treba da nastavi da pije? I da li uopšte treba da pije lanzul!?