Poštovani,
    trenutno sam u 31 sedmici trudnoće i prije par sedmica pojavio mi se nevjerovatan svrab po čitavom tjelu, bez ikakvog osipa! Taj svrab je naročito izražen po dlanovima i noću po tabanima! Radila sam kontrolu krvi i utvrdjeno je da imam povišene vrednosti nalaza jetre i dobila sam da pijem Ursofalk kapsule 250 mg!
    Mene zanima jesu li te kapsule opasne za bebu i zašto je uopšte došlo do toga, jer ranije nikad nisam imala ikakvih problema sa zdravljem. Ovo mi je prva trudnoća i imam 27 god. Da li mogu načinom ishranom da pomognem svom organizmu, jer kako sam ja shvatila moja jetra ne radi dobro za dvoje pa ispušta "otrove" u krvotok što izaziva svrab kože.
    Unapred hvala:)