Operisao sam pre dve godine žučnu kesu laparaskopski, i imam bilijarni hronični gastritis verifikovan patohistološki u blažem obliku bez čira, erozija, jednjak je isto u redu. Problem koji mi se povremeno javlja je da ponekad imam tvrdju stolicu, koja traje tri dana ili više jednom dnevno, da bi se posle toga javila sitost u želudcu manjak apetita, gorči ukus u grlu, i u toku tog dana dve do tri kašaste stolice, sa ponekad jako malo sluzi.
    Imate li neku preporuku u vidu alternativne medicine za bilijarni gastritis, pošto za sada nemam bolove u želudcu niti povraćanje žuči, a u medjuvremenu sam se ugojio 10 kg ( sa 60kg na 70 kg na 180cm visine).