Poštovani,
    imam jake bolove koji traju po par dana, pa onda nestanu ispod desnog rebarnog luka koji se šire na ledja....obično kada se prošire na ledja tada popuštaju i prolaze.....bol počinje na sredini stomaka, više prema desno, pa onda se širi ispod desnog rebarnog luka....doktor je zbunjen zato što je žuč na UVZ zdrava, nema kamena, osim malo je podvijena, ali to ne bi trebalo izazivati ovakve tegobe.. Nalazi i enzimi su takodje u redu....
    Trebam li test možzda na hepatitise, iako su enzimi normalni .... Da i ponekad mi "prošeta mišić "na toj strani ili kucka par sekundi ispod desnog rebarnog luka...