Moj problem je neprestano krcanje i pretakanje u stomaku. Bio gladan ili sit stalno mi nesto drobi, mulja, kuva, ni sam neznam koji jos naziv da dodelim desavanjima u mom stomaku. Cesto imam gasove, sto pretpostavljam da je deo istog problema.Nemam nikakve tegobe. Normalna mi je stolica, nista od hrane mi ne smeta, nista me ne boli... Najvise mi smeta psihicki, izludjuje me kad sam u tisini i svakog minuta moj stomak nesto zavija. Sta da radim? Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 28. 11. 2007.

Komentari na pitanje: #1847

    • Iritabilni kolon. . . A mozda cak i kandida albicans, negde sam procitao da ta gljivica moze da izazove pravi haos u stomaku. . . Da li sam u pravu?