Pre 7 dana počeli su bolovi u glavi, skok pritiska, a zatim muka, nadutost trbuha. Lekar mi je dao 1 infuziju i ksalol 2.5mg 2x1. Pojela sam parče ribe oslić i krišku hleba. Posle sat vremena počela je opet glavob., skok pritiska, velika nervoza, muka. Ne povraćam, nemam proliv, samo muka, nervoza. Dežurna doktorka mi je dala klometol ampulu, tj injekc jednu i napisala dijagn-gastritis sa preporukom da kupim slične tablete za bolove, da su sada praznici. Napominjem da vodim računa o hrani, ne jedem pohovano, masno, slano. Imam velik strah.
    Šta mi savetujete? Od lekova koje moram da pijem svaki dan to je cardiopirin 100.mg i poslednjih 7 dana ksalol mg 2x1 mg2.5. Ne znam šta da jedem, pije mi se dosta vode. Da li moram da jedem i pijem hladno ili toplo?
    Hvala na pomoći