Poštovani,
    imam 21 godinu i dijagnostifikovana mi je tzv. masna jetra, nalazi AST ALT i Bilirubina su bili uvećani (do 2 puta) i na ultrazvuku se vidi 'masna jetra". Rezultati na Hepatitis B i C kao i na HIV su negativni. Ne osećam nikakve tegobe, alkohol konzumiram vrlo retko, a gazirana pića uopšte ne. Trenutno primenjujem dijetu. Preporučeno mi je da uradim analizu nivoa bakra.
    Zašto, i po Vašem mišljenju šta bi mogao biti uzrok masne jetre u mom slučaju i kako lečiti?
    Hvala unapred!!!