Imam 26.godina. Već duže vrijeme stomak mi je nadut pretežno gdje je želudac. Kad opustim stomak, imam utisak kao da je želudac veoma težak. Ovo se dešava samo kada stojim i sjedim. Inače imam osjećaj kao da teško dišem, a kada ležim ovih simptoma nema. Inače pijem tablete Euthiroks od pre tri mjeseca, jer mi je odstranjena štitna žlezda.
    Interesuje me, po Vašem mišljenju, da li je uzrok ovome upotreba hormonskih tableta ili je sa stomakom neki drugi problem?
    Unaprijed hvala i pozdrav!