Poštovani doktore,
    mom ocu je na skeneru utvrdjena metastaza na kičmenim pršljenovima i jetri, primarni nije otkriven još, to smo danas saznali. Pošto živim u Somboru, gde da se obratimo za neku pomoć da mu ublažimo muke ili bar malo produžimo život. Njega to boli već neko vreme, išao je kod svih doktora i dok nije otišao na skener nije se ništa znalo. Tumor markeri 56.
    Ima li ikakve nade...

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Poštovani,
      na žalost dijagnoza ne uliva nadu za dužim preživljavanjem. Pošto ste iz Sombora obratite se Vašem lekaru opšte prakse da organizuje ocu kućnu negu. Trebalo bi pronaći primarni tumor i preko konzilijuma onkologa u KC Novi SAd pokušati sa terapijom.