Molim Vas, možete li me posavjetovati oko nalaza. Posjedujem specijalistički nalaz urađen prije par dana. Zaključak ovog nalaza je: Jetra je veća sa najmanje 4 neoštro ograničene aree od kojih je največa u DR straga, promjera 77x49mm otvorene etiologije-kavernozni hemangiom. HCC meta- što je manje vjerovatno. Žučni mjehur sa dvije jasno ograničene aree promjera do 5mm- otv. etiologije - polip - holesteroloza. Pankreas je masno infiltriran. L.bubreg lobuliranih kontura - susp postupalne promjene, u praenhimu vidljivom jasno ograničenom zonom u d. polotv. etiologije (ožiljne promjene - angiomiolipom). Mokraćni mjehur sa desno, dolje i dorzalno prisutnim divertiklom ili ureterokelom, promjera 8mm. Prostata je veća sa znacima hroničnih postupalnih promjena, te periuretralnim adenomom.
    Molim Vas ako možete da me posavjetujete u vezi ovog nalaza.
    Hvala