Poštovani,
    moj problem je sledeći: imam bolove u stomaku sa desne strane, oko pupka i na desno, kao i prema desnom jajniku. Stomak mi je u tom predelu nešto tvrdji, ali ne uvek. Bolovi dolaze u naletima, pa prodju (probadajućeg karaktera, i možda kao neko grčenje). Stolica mi je redovna, nešto mekša. Imam i šuljeve (skoro nikad ne krvare, nego ispadnu napolje) to sve traje oko godinu dana, i više ne znam kome da se obratim. Bila sam kod nekoliko lekara i mišljenja su oprečna. Oko šuljeva mi niko ništa nije rekao, a oko bolova u stomaku....iritabilni kolon, hronično slepo crevo, kolika abdominalis, doxicolon...? Radila sam sva živa ispitivanja, pokušala sa rudakolom, sa rivotrilom, sa ishranom...(sve po preporuci doktora) i ništa!
    Da li možete da mi kažete i Vaše mišljenje i da li ima smisla operisati slepo crevo i ako nisu svi izgledi da je to u pitanju? Kako uopšte izgleda to hronično slepo crevo? Eto, gledala sam da budem kratka, pa je možda sve malo konfuzno...
    Unapred Vam puno hvala,
    pozdrav!