Poštovani,
    imam 25 godina, porodila sam se pre 9 meseci i posle porodjaja imam sledeće simptome - svakodnevno podrigivanje po ceo dan - svakodnevne gasove po ceo dan - nadutost stomaka - osećaj težine u stomaku - ponekad bol sa desne strane stomaka u ravni pupka, ali blagi bol kratkog trajanja, pa onda sa leve strane - blagu mučninu posle jela, ali ne uvek - desilo mi se par puta kad presvlačim dete i kad sam u nagnutom položaju da mi bude muka i da se ispovraćam izvadila sam krv i rezultati su svi super, osim povišenog holesterola loseg i trigliceridi su mi na gornjoj granici, uradila sam i ultrazvuk na kliničkom centru abdomena gde je takodje sve bilo ok. U medjuvremenu su mi se pojavili šuljevi, tj.hemoroidi koji mi smetaju i bole pri vršenju nužde i ponekad mi ostavi trag krvi na papiru kod brisanja, inače stolicu imam redovno svaki dan uglavnom ok, ali mi se ponekad desi da je redja, ali to traje dan, dva ili kašasta normalne boje. Lekar mi je prepisao sledeće lekove Espumisan, controlloc svako jutro 30min pre jela i rudakol po potrebi to pijem već 2 nedelje, ali ništa opet je sve isto.
    Molim Vas za savet i ako možete da mi kažete koji je broj stolica dnevno normalan.
    Unapred hvala