ja jednostavno moram konacno da odem na pregled kod gastro hirurga.Problem je moje debelo crevo.Genetska predisponiranost-ogromna.Zivim u BG.Molim Vas,preporucite mi gde je najbolje da odem.Hvala Vam unapred

    Odgovoreno: 25. 11. 2007.
    • Postovana, Neophodno je kako vec i razmisljate da se javite gastroenterologu/endoskopisti da se uradi kolonoskopija, a potencijalno i gastroskopija. U Beogradu kolonoskopiju radi veliki broj izvanrednih kolonoskopista: prof Ugljesic, doc Djuranovic, prof Bulajic, doc D. Popovic (svi u KC Srbije u Beogradu*, dr Doder, dr perisic, dr Tarabar (VMA), dr Dugalic, dr Tomasevic (KBC Zvezdara), dr Bojic, dr Sreckovic, (Zvezdara), dr Kandic, dr M. Bulajic (dr D. Misovic). Pozdrav