Poštovani,
    Ranije sam se javljao zbog učestalih gasova koje sam imao ali čini mi se da je stvar sad malo ozbiljnija. Naime osim čestih gasova već nekih 10-ak dana mi krči zeludac ili creva. Nebitno da li mi je stomak prazan ili pun. Najviše se čuje kada sedim ili ležim. Nemam nikakvih bolova osim ukoliko sam malo jače ne pritisnem stomak ali se tada i obavezno čuje kako mi krče creva ili želudac (nisam siguran šta), i imam utisak kao da mi je stomak malo tvrđi na nekim delovima. Mislio sam da će doći i do nekih promena u izgledu stolice ali je ona normalna.
    Da li je u pitanju nešto ozbiljno ili će uzimanje nekih lekova rešiti problem?