Pre od prilike 6 meseci pojavio mi se blagi bol u donjoj, levoj strani trbuha. U početku tome nisam pridavao neki značaj, medjutim ta nelagoda se po malo intenzivirala i sada je osećam po ceo dan. Noću mi ne smeta i ne remeti mi san. U poslednja dva meseca primetio sam da mi je stolica uglavnom kašasta i da sadrži bistru sluz i neke, da ih tako nazovem, bele končiće.
    Molio bih Vas da mi date savet šta da činim dalje i šta bi to moglo biti.
    Unapred hvala.