Imam33 god. i ranije sam imao problema sa hemoroidima koji su prolazili higijenom ili cepicima za par dana.Sada mi se pojavio kao otok sa spoljne strane ka levom gluteusu na oko 1cm od anusa,duzine oko 3-4 a sirine 2cm.Bolan je,nema nikakvih promena na njemu,ne krvarim,nema izlucevina.Tvrd je na dodir i imam ga oko 5 dana.Sve dosadasnje metode nisu pomogle.Nema nikakvih promena u stolici i praznjenje je normalno,malo bolno samo na kraju zbog tog otoka.Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 11. 2007.
    • Postovani, Najverovatnije da VAm je urasla dlaka i da se ispoljilo yapaljenje koze. Radi se o relativno cestom stanju, prilicno bolnom. Lecenje je u domenu hirurga. Ukoliko hirurg iskljuci postojanje ovakvog stanja neophodno je da Vas gastroenterology pregleda. Stojim na raspolaganju na Klinici za gastroeneteorlogiju i hepatologiju. Pozdrav