Postovani profesore,sada je vec treci put da dobijam jake bolove u predelu pupka, koji se sire velicinom rasirenog dlana okolo. Imam utisak kao da mi se nesto "cupa" iz stomaka. Pre 4 godine mi se desilo isto stanje. Posle analiza: labaratorije krvi i znacajno uvecanih leukocita, ultra-zvuka i redovnog pregleda (pri kome sam osecala jak bol na pritisak) nije ustanovljeno nista neobicno. Bol je vremenom nestao sam od sebe. Posle ponovljenih rezultata doktor mi je rekao : nesto se dogodilo, a sta je to bilo mozda nikada necemo saznati, takodje , mozda se to nikada vise nece ponoviti. Posle pauze od 4 god, sada mi se to dogadja vec drugi put za zadnjih godinu dana. Mozda je vazno naglasiti, da imam hemoroide (ne velike) i da pri tom bolu osecam pritisak i bol kroz debelo crevo pri naglom sedanju. Volela bih ukoliko bi ste na osnovu opisa mogli da naslutite o cemu se radi. Unapred veliko HVALA !

    Odgovoreno: 23. 11. 2007.
    • Postovana, Najverovatnije se kod Vas radi o funkcionalnom oboljenju creva. Medjutim, neophodno je da mi napisete u vreme bolova da li imate zatvpr ili ucestale stolice sa krcanjem creva, da li ste ranije imali ceste ginekoloske upale, da li ste operisani od necega, i da li primecijete prisustvo krvi u stolici. U iscekivanju Vaseg ponovnog javljanja Pozdrav