Poštovani doktore,
    u predelu ispod rebara, recimo u visini želuca i dijafragme imam osećaj udara koji mi izazivaju preskakanje srca. Bila sam na raznim ispitivanjima, srce ok, štitna žlezda takodje, uradjen rendgen želuca - nije nadjena kila.
    Da li je moguće da ovakvi problemi nastaju usled neke klizajuce kile koja se na rendgenu ne vidi ili je u pitanju stres i nervoza kome sam izložena na poslu svaki dan. Bila sam na kratkom odmoru, ali simptomi su još tu. Od terapije pijem eglonyl, ranisan i karvireks. Kada su blagi i povremeni udari ne smetaju mi medjutim kada su vezani jako me uplaše i smetaju mi i disanju.