Dugogodišnji sam čiraš. Imam 55 godina i dijagnozu UBD CHR.EXAC. U zadnjih 15 dana bolovi u stomaku su učestali i šire se prema rebrima i ledjima oko kičme. Bolovi su tipa čupanja i kidanja i veoma su jaki. Od lekova pijem ranisan, klometol i controloc, a tu sam kombinaciju pre nedelju dana primio kao infuziju u hitnoj službi. Imam i nagone na povraćanje koji su takodje bolni. Endoskopija mi je zakazana za mart 2009, godine u Gradskoj bolnici i onda kod doktora Bojića na kontroli, a do tada...
    Molim Vas da mi date neki savet kako da olakšam bolove..
    Unapred hvala