Poštovani,
    imam 35 godina i nakon uradjenog ultrazvuka dr je napisala: oba lobusa jetre su urednog promera i veličine, homogene strukture, srednje ehogenosti parenhima. U desnom lobusu jetre hiperehogena promena veličine 1cm koja bi po eho karakteristikama mogla da odgovara haemangiomu. AP dijametar je 9.50 cm. Hepatične i portne vene nisu dilatirane. Glisonova kapsula je ravnih glatkih kontura.
    Najlepše Vas molim za savet šta je potrebno još da se uradi.
    Hvala Vam unapred.
    Srdačan pozdrav,
    Dijana