Poštovani doktore,
    Hvala Vam na dosadašnjim odgovorima, ali imam još jedno pitanje. Naime, uradjena mi je operacija hemoroida i analne fisure i sada KONAČNO nemam bolove (u stvari, imam male, jer je ipak operacija bila pre 15 dana). Medjutim, još uvek imam neko kao curenje iz anusa za koje mi se čini da je kao retka stolica!!! Ovo curenje je neznatno i na gazi ga ima samo nekoliko sati nakon defekacije, mada ga na papiru (kada proveravam stanje) ima i kasnije, maltene stalno. Takodje, gasove mogu da zadržavam, ali teže nego pre, tako da mi se desi da mi "izleti" kada jako kinem ili kašljem ili čak, kad se okliznem (jednom mi se i to desilo!). Higijenu redovno održavam i masiram ožiljak na anusu (tj. ceo sada malo deformisan anus).
    Veoma sam zabrinuta zbog ovo, jer sam ipak relativno mlada (34 godine), pa sam htela da Vas pitam da li je ovo normalno i da li je prolazno?
    Unapred veoma zahvalna