postovani profesore more detekoje je inace staro 13 godina ima jak bol u casici vec duze vreme,bol je tipa probadanja i ne siri se,ima mucnine posle unoska hrane,od pedijatra dobijamo terapiju baralgin i tvrde da dete ima nervozan zeludac,,,sta dalje?s'postovanjem

    Odgovoreno: 19. 11. 2007.
    • Postovani, zbog bola u casici koje ima Vase dete treba da se obratite ass dr Zlatku Djuricu, pedijatru-gastroenterologu kloji radi na na Decjoj Internoj klinici, obzirom da je on najstrucniji za probleme u decjoj gastroenterologiji. Licno smatram da treba umesto Baralgina dati Ranisan u dozi koja zavisi od tezine deteta., a mozda uraditi i gastroskopiju, da bi se iskljucio cir na dvanaestopalacnom crevu.