Imam jedno pitanje u vezi mog zdravlja. Već nekoliko meseci osećam probadanja sa desne strane. Sa vremena na vreme noći se probudim od bola ispod desnog rebra. Išla sam doktoru na pregled i svi su mi rezultati bili u redu. Takodje su me uputili na skener (Cat Scan) i nisu ništa pronašli. Ja još uvek osećam taj bol svako nekoliko dana i strah me je, jer mi doktori u Kanadi gde živim, ništa nisu našli, niti mogu da pretpostave od čega je to.
    Ako možete da mi pomognete ili da me uputite šta da radim dalje.
    Hvala unapred,
    Milica