Poštovanje,
    sada imam 52 godine života. Ugradjen mi je Stent i zato pijem dosta lekova kao što su: Zillt, Kardiopirin, Byol, Omeprol, Monizol, Monopril Plus, Vazotal i Simvor. U dvanaestoj godini sam bolovao od zarazne žutice koju sam lečio bolnički mesec dana i gorkim čajevima nakon toga. Po lab.analizama je tada bilo sve u redu.
    Pitanje je: kako će mi jetra podneti ovolike lekove i šta bih trebalo da preduzmem u vezi lab.kontrole.
    Hvala unapred