Imam 26 god. S obzirom na to da već duže vreme pijem rudakol i controloc i da su mi sve analize u granicama normale, a i dalje imam napetost u želucu, moja dr gastroenterolog mi je na kontroli rekla da i nervoza doprinosi da se tako osećam. Moja dijagnoza od pre 2 meseca je duodenitis i colon iritabile. Student sam, apsolvent. Ponekad pred ispit se unervozim, creva reaguju, napetost u želucu se poveća. Inače se zdravo hranim, uzimam dosta meda, matičnog mleća, voća, b vitamin, aktivna sam, pozitivna, dosta se krećem.
    Dr mi nije dala nikakav lek za smirenje, pa me zanima da li bih mogla da koristim nešto što bi smanjilo moju napetost u želucu? To mi ponekad veoma smeta.
    Unapred zahvalna