Pre par dana sam imala pritisak 190/110 sa 197 otkucaja srca, hitna pomoć me je odvezla u Zemunsku bolnicu, primila sam injekciju u venu uz komentar da je sigurno želučana kila, medjutim i u vreme kada ništa nisam jela, izmerim gornji pritisak preko 150 sa 99-100 otkucaja, lekar mi je dao uput za vadjenje krvi i rendgen želuca, imam 55 godina.
    Molim Vas da mi odgovorite da li je u pitanju želudac, prosto ne mogu da povežem sa tolikim pritiskom i otkucajima.
    Unapred Vam se zahvaljujem,
    Radmila