Poštovani,
    supruga mog rodjaka već 7 godina živi sa sistemskom sklerozom. Ima zategnutu kožu, promjene na prstima ruku koji su modre boje, ima i promjene i na koži lica, lice gubi mimiku. Znam da su to sve simptomi njene bolesti, ali mena zanima još nešto. Pre 2 mjeseca je povraćala krv, išli smo na pretrage ljekar je rekao da skleroza nije napala na pluća, srce i bubrege.
    Mene zanima da li to povraćanje krvi ima veze sa sklerozom i u kojem je ona stadijumu bolesti. Koliko još dugo se može bolest držati pod kontrolom, s obzirom da ona boluje već više godina i da je u tom slučaju izhod te bolesti uvijek fatalan.
    Unapred zahvaljujemo